MENU

     

Найкращим і найдоступнішим засобом для пізнання барв та кольорів нашого життя є квіти. Щодня, відволікаючись від міської суєти та проблем, ми маємо надзвичайну можливість зануритися в казкову планету – планету квітів. Живі квіти, що приносять нам стільки позитивних емоцій і настрою, є невід'ємною частиною життя творчої людини.

Якщо ви серйозно вирішили облаштувати свою квартиру кімнатними квітами - вазонами і зробити з неї справжню планету квітів, то вам треба пам'ятати, що кожна частина вашого житла повинна бути прикрашена по-своєму, і вимоги до інтер'єру і розташування квітів будуть різнитись.

Догляд за рослинами – окрема і досить складна тема. Вам потрібно стати справжнім експертом, якщо ви хочете створити в домі оранжерею. Одні рослини потребують частого поливу і високої вологості кімнатного повітря, інші - навпаки - від зайвої вологи чахнуть та гинуть. Деякі квіти мають потребу у великій кількості світла, інші ж люблять тінь. Сонячне тепло буде обов'язковою умовою для догляду за певним видом рослин, але деякі квіти можуть загинути, якщо надати їм надмірного тепла... Надіємось з наших статтей ви дізнаєтесь про всі ці особливості та без зайвих проблем гарно облаштуєте свою оселю квітами та вазонами.

Починати догляд за квітами потрібно з їх купівлі. Після придбання, ваша рослина повинна пройти спеціальний період звикання до умов вашої квартири. У цей час квіти потрібно помістити в помірковано тепле місце, захистити від надмірних прямих сонячних променів і протягів, і не поливати їх занадто рясно. Після періоду акліматизації (протягом якого можуть відбутися різноманітні неприємні випадки начебто втрати рослиною одного-двох листочків), кімнатні квіти можна переставити на заплановане місце. Але догляд за квітами на цьому, звичайно ж, не кінчається. Однак, якщо ви всерйоз вирішили зробити зі своєї квартири оранжерею, те прекрасно це розумієте. Процес догляду за квітами довгий і постійний.

Щоб зробити покупку найбільш підготовлено і грамотно, рекомендуємо вам скористатися каталогом рослин. Тут грамотно зібрані всі види квітів і їхні придатні сполучення, вам залишиться лише вибрати потрібні. Крім того, каталоги квітів знадобляться вам не тільки для покупки, але й для рішення питання, що дарувати коханій людині. Адже кожна рослина і усяке сполучення рослин у букеті квітів має свій особливий смисл і значення, і якщо ви хочете виразити всі відтінки своїх почуттів, то наш каталог допоможе Вам у цьому. У каталозі також зібрані різноманітні фото квітів з їхнім описами, значенням і рекомендованими заходами по догляду. Як правило, фотографії квітів виконані у високій якості, тому ви зможете з максимальною точністю вибрати потрібний вам букет.

Також в нас Ви зможете почитати цікаві статті на різноманітні тематики про квіти, тут будуть зібрані поради про складання букетів на весілля, дні народження, ювілеї та інші свята. З наших статтей Ви зможете дізнатись про багато цікавого та корисного по організації альпінаріїв бордюрів і т.д. Окремо буде розглянуто питання декорування квітами