MENU
Головна » Статті » Мої статті

Факти про квіти

Цікаві факти про рослини
Факт 1 – Штучне освітлення придумав росіянин


Штучне освітлення рослинІдея вирощувати рослини при штучному освітленні прийшла в голову російському вченому Андрію Сергійовичу Фамінцину. Напевно, це не дивно. Адже в наших краях майже півроку кімнатні рослини відчувають нестачу сонячного світла. Фамінцин в 1866 році довів, що в спеціальних приміщеннях, де є штучне освітлення, квіти можуть рости круглий рік. Так виникла ідея штучно регулювати інтенсивність і тривалість світлового періоду.


Факт 2 – Троянда – дуже стародавня квітка


Факти про троянди – цікавоТроянди – це квіти, які люди окультурили і вирощують щонайменше 6000 років. Ще за кілька тисячоліть до нашої ери їх зображали на настінних фресках палаців Ассирії та Вавилону, а також на монетах. Троянда, як символ краси і ніжності, часто згадується в священних книгах: Корані та Біблії. А ще троянда за рішенням Конгресу в 1986 році офіційно є національною квіткою США. Також ця квітка представлена в державній символіці Англії та Ірану. В гербі англійських королів вона присутня ще з часів династії Тюдорів.


Факт 3 – Пальма – священна рослина, символ світу


Пальма – символ мируПальму можна назвати деревом-легендою. У багатьох країнах населення поклонялося пальмам і вважало їх священними рослинами. У високорозвиненої грецької цивілізації пальму також вважали божественним деревом. У разі перемоги над супротивником грецькі полководці посилали на батьківщину гінців з пальмовою гілкою. А грецьких спортсменів, які перемогли у змаганнях, також нагороджували гілкою пальми. Ця традиція дала життя такому виразу як «пальма першості». Також голуб з пальмовою гілкою в дзьобі став символом миру.

Категорія: Мої статті | Додав: Алла (30.03.2015)
Переглядів: 306 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar