MENU
Головна » Статті » Мої статті

Краса квітів

Майже 4 тисячоліття тому людина стала не просто милуватися красою дикорослих квітів , але і вперше спробувала самостійно їх вирощувати. Спроба виявилася настільки вдалою , що з тих пір люди постійно прикрашають свої будинки рослинами , всіляко доглядаючи за ними. Проте не всім відомо, що багато з тих рослин, які радують око своєю красою приховують в собі масу таємниць.
А ви знаєте, що
королівська примула вміє пророкувати наближення виверження вулканів , розпускаючи свої суцвіття.
найбільшим водною крослиною є водяна лілія Амазонки. На її великому, майже до 2 м шириною лисття, без особливих зусиль втримається дитина.
спатифиллум недарма називають квіткою жіночого щастя. Він наполегливо відмовляється цвісти в тому будинку , де занадто багато сварок і конфліктів.
здатністю швидко і ефективно очищати повітря в накуреному приміщенні володіє звичайнісінька герань. Однак для відновлення її слід періодично залишати на відкритому повітрі.
специфічний запах тієї ж герані приваблює лише людей з розхитаною нервовою системою , тоді як людина з міцними нервами його просто не виносить.
невелике хвойне деревце , розташоване біля комп'ютера , запобігає виникненню після роботи головногу болю та слабкісті.
одне з найбільш незвичайних дерев - райдужний евкаліпт. Його стовбур дійсно має різноманітне забарвлення всіх кольорів веселки.
вдихання квіткових ароматів азалії здатне викликати сильний головний біль.
в Швеції існують справжнісінькі квіткові годинники. На кожному з 12 годинних секторів висаджені ті квіти , які розпускаються саме в цю годину .
селекціонерам досі не вдається вивести орхідею лише синього кольору.
деякі види виростають в пустелі кактуси можуть накопичувати в собі до 3 тонн води.

Категорія: Мої статті | Додав: Алла (30.03.2015)
Переглядів: 102 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar